adz.cz - obchod nejen se zdravotnickou technikou
Úvodní stránka
Ceník
Často kladené otázky - FAQ
Odkazy
Registrace
Servis, PBTK
Užitečné informace
Kontaktní informace
Přihlášení
Login:
Heslo:

zapomněli jste heslo?
Hledat:     
hledat ve výsledcích

Rozšířené hledání

Katalog
Magnetoterapie
Aplikace CO2 a 02
Sterilizace
Lymfatické drenáže
Laser terapie
Pracovní oděvy
Fyzioterapie
Jednorázové pomůcky
Digitální cejchované váhy
Dětský koutek


Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nevíte si rady s výběrem? Napište nám - rádi Vám pomůžeme.

Ceny nezahrnují náklady na dodání.

Prodej na splátky
Essox - splátkový prodej
Novinky

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   následující >>
 

PF 2010

24.12.2009

Vážení přátelé, zákazníci a obchodní partneři,

velmi dobře víme, jak byl rok 2009 pro všechny velmi obtížný a právě proto si velmi vážíme Vaší důvěry v nás při řešeních podnikatelských, ale i životních situací. Z ohlasů, které od Vás máme, víme, že jste s našimi službami velmi spokojení a proto bychom Vám rádi touto cestou za Vaší přízeň poděkovali. Samozřejmě i v nadcházejícím roce se budeme ze všech sil snažit vyhovět Vašim všedním, ale i nevšedním přáním k Vaší spokojenosti.

Rádi bychom také poděkovali konkrétně jedné osobě - paní Červinkové - za její nápaditost, trpělivost a obětavost - mockrát děkujeme.

Přejeme Vám krásné a klidné prožití Vánočních svátků, mnoho úspěchů, radosti, štěstí a především zdraví v novém roce 2010.

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další společnou spolupráci v nadcházejícím roce.

Za tým společnosti adz.cz

Jindřich Damašek

Změny v sazbách DPH od 1.1.2010

17.12.2009

Vážení návštěvníci a zákazníci,
ač neradi, musíme Vás informovat o legislativních změnách v DPH souvisejících s "uzdravováním" veřejných financí, které jsou platné od 1.1.2010. Jak jste již jistě sami zaregistrovali v některých z médií, čeká nás zvýšení sazby DPH z dosavadních 9% na 10% (týká se zdravotnických přístrojů a servisních úkonů) a z 19% na 20% (týká se přístrojů a zařízení dodávaných mimo zdravotnická zařízení). Na tuto změnu sazby DPH budeme muset reagovat i my.

Také jsme zjistili, kde se naše vláda inspirovala o výši DPH. Na ministerstvu financí padlo následující rozhodnutí: v roce 2010, bude DPH stanoveno na 20 a 10 %, v roce 2011 bude DPH stanoveno na 20 a 11 %, v roce 2012 bude DPH stanoveno na 20 a 12 %, ... a v roce 2020 se nám sazby srovnají.
Budeme se snažit toto zvýšení sazby DPH nějakým způsobem kompenzovat, ale již v tuto chvíli víme, že se nám to nepodaří úplně u všech výrobků.

Tým společnosti adz.cz

Vánoční provoz

10.12.2009

Vážení návštěvníci, zákazníci a obchodní partneři,
    vzhledem k blížícím se Vánočním svátkům nám tímto dovolte, abychom Vás informovali o provozu naší společnosti během konce roku. Přijaté objednávky budeme průběžně expedovat. Je však nutné v předvánočním čase a s narůstajícím počtem přepravovaných zásilek počítat s možností prodloužených přepravních lhůt a to jak u České pošty, tak i u přepravních společností.
    Objednávky přijímáme 24 hodin denně prostřednictvím našeho internetového obchodu www.adz.cz. Objednávky došlé do 31.12.2009 do 12.00 budeme v případě dostupnosti produktů ještě tentýž den expedovat - v tomto případě od nás obdržíte informační e-mail. Pro obchodní společnosti a živnostníky, kteří uvedou při objednávce IČO, vystavíme doklad s datem zdanitelného plnění do 31.12.2009 s dodáním zboží po Novém roce.
   
Informace o provozu:
21.12.2009 - otevřeno - poslední den expedice, pokud budete chtít dárek pro své blízké k Vánocům - přeprava PPL nebo Česká pošta - Obchodní balík,
22.12.2009 - otevřeno,
23.12.2009 - otevřeno - poslední den pro osobní odběr objednaných výrobků před Vánocemi- dle telefonického upřesnění,
28.12.2009 - otevřeno,
29.12.2009 - otevřeno - poslední den expedice, pokud budete chtít zboží obdržet ještě v tomto roce - přeprava PPL nebo Česká pošta - Obchodní balík,
30.12.2009 - otevřeno
31.12.2009 - otevřeno - poslední den pro osobní odběr objednaných výrobků před koncem roku - dle telefonického upřesnění,
1. 1.2010 - zavřeno

Od 4.1.2010 zde pro Vás budeme opět připraveni poskytovat služby k Vaší maximální spokojenosti.

Naše internetové stránky jsou Vám nepřetržitě k dispozici.

V naléhavých případech či konzultacích volejte, prosím, na 603 338 521.

Tým společnosti adz.cz

Veletrh Wellness Balnea 2009

06.10.2009

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

    po velmi úspěšném veletrhu World of Beauty & Spa Vás ve velmi krátkém odstupu zveme na 5. mezinárodní veletrh Wellness Balnea 2009, 1. mezinárodní veletrh Beauty Styl 2009 a Fitness Expo 2009 a 14. mezinárodní veletrh Harmonie 2009, pořádaný ve dnech 8 až 10.10.2009 od 10.00 do 18.00 hodin na Výstavišti PVA v Praze Letňanech.

    Opět jsme pro Vás připravili ty nejmodernější technologie ve spojení s již známými a časem prověřenými postupy, které vám pomohou zvýšit návštěvnost vašich salonů. Mezi přístroji budou i takové, které mají nízkou pořizovací hodnotu a zároveň velmi rychlou návratnost. Opět platí, že nové technologie jako je kavitace, radiofrekvence a elektroporace budeme dodávat pouze prvnímu zákazníkovi v dané oblasti a vy tak získáte velkou výhodu oproti konkurenci. Na našem stánku bude opět přítomna pracovnice z kosmetického studia, která se s vámi ráda podělí o dosavadní zkušenosti s těmito přístroji, a také o důvodech navýšení počtu jejich zákaznic, které si musí termín na tyto procedury rezervovat několik týdnů dopředu.

Náš stánek naleznete v hale č. 4, sektoru B pod označením 4B4.

Na vaší návštěvu se těší tým společností adz.cz a Santé Praha s.r.o.

Užitečné odkazy:
- oficiální stránky - www.terinvest.cz
- program veletrhu - http://www.ibalnea.cz/doprovodny-program.htm
- dopravní spojení - http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/
- parkování - doporučujeme zaparkovat na parkovištích P+R a pokračovat MHD - http://www.dpp.cz/parkoviste-p-r/, nebo zaparkovat na placeném parkovišti v bezprostřední blízkosti výstaviště.

Veletrh World of BEAUTY & SPA

01.09.2009

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

    srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA EXPO, pořádaný ve dnech 18 a 19.9.2009 od 10.00 do 18.00 hodin na Výstavišti v Praze Holešovicích.
    Pro tuto příležitost jsme pro vás, mimo již známých a vámi používaných přístrojů,  připravili zcela nové technologie určené nejen pro kosmetické salóny, které vám pomohou získat i takové klientky a klienty, kteří u vás nenašli požadované služby. Zároveň tímto získáte konkurenceschopnost ve vašem městě či oblasti, jelikož budeme tyto přístroje dodávat pouze prvnímu zákazníkovi z dané oblasti. Na našem stánku bude také přítomna pracovnice z kosmetického studia, která se s vámi ráda podělí o dosavadní zkušenosti s těmito přístroji, a také o důvodech navýšení počtu jejich zákaznic, které si musí termín na tyto procedury rezervovat několik týdnů dopředu.
    S ohledem na stále se zvyšující úroveň poskytovaných služeb na jednotlivých pracovištích se na nás v poslední době obrací stále více a více zákazníků právě z kosmetických salónů, fitness a wellness center a proto jsme se rozhodli, že také na tomto veletrhu představíme kolekci pestrobarevných a rozmanitých pracovních oděvů určených právě pro Vás.

Náš stánek naleznete v pravém křídle Veletržního paláce s označením D29.

Na vaší návštěvu se těší tým společnosti adz.cz

Užitečné odkazy:
- oficiální stránky - www.beautyexpo.cz
- program veletrhu - http://www.beautyexpo.cz/bep09_program_cz.html
- dopravní spojení - http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/
- parkování - s ohledem na zóny placeného stání na území Prahy 7 doporučujeme zaparkovat na parkovištích P+R a pokračovat MHD - http://www.dpp.cz/parkoviste-p-r/

Šrotovné pro zdravotnické, kosmetické a domácí přístroje

12.05.2009

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

s platností od dnešního dne do 31.8.2009 zavádíme tolik diskutované ŠROTOVNÉ. V této době jsem pro Vás připravili velmi zajímavou možnost pořízení zdravotnických, kosmetických ale i domácích přístrojů v rámci tzv. šrotovného.

Máte dosluhující přístroj?
Uvažujete o jeho náhradě?
Chcete pracovat s modernějšími a účinnějšími přístroji?
Nebo jen chcete rozšířit sortiment Vámi poskytovaných služeb?

Pak tedy neváhejte a na našich internetových stránkách si vyberte přístroj, který by Vás zajímal. Na našich internetových stránkách v současné době prezentujeme cca 30 % z celého sortimentu a tak pokud nenaleznete přístroj, který právě hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Za váš jakýkoliv zdravotnický, kosmetický či domácí starý přístroj sloužící k léčbě, který za Vás ekologicky zlikvidujeme, můžete získat až 10% slevy z nového přístroje. Máte-li o tuto službu zájem, sdělte nám, prosím, e-mailem, jaký přístroj byste si chtěli pořídit a jaký přístroj poskytnete na šrotovné. Jakmile to bude možné, připravíme Vám k akceptaci cenovou kalkulaci na vybrané produkty.

Šrotovné lze aplikovat na přístroje v hodnotě od 20.000,- Kč vč. DPH.

Veselé pracovní oděvy - novinky 2009

06.03.2009

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    již od roku 2005 se zabýváme zkrášlováním vašich pracovišť velmi kvalitními pestrobarevnými pracovními oděvy a tak zpříjemnění všedních dnů nejen vám, ale především vašim pacientům a klientům. A ačkoliv byly tyto pracovní oděvy určeny především do zdravotnických zařízení, praxe ukázala, že si své opodstatnění zaslouží nejen tam, ale také v různých relaxačních studiích, kosmetických salonech, kadeřnictvích, wellness a fitness centrech, lékárnách, prodejnách zdravotních potřeb, hotelech a na mnoha dalších pracovištích, kde byste takovéto pestrobarevné pracovní oděvy ani nečekali.
    Možná jste se také s našimi výrobky setkali v některých lékárnách, kde Vás lékárník(ce) obsluhuje ve velmi příjemné fleacové vestičce, nebo krásných vypasovaných šatech s drobnou výšivkou dodavatele farmaceutických výrobků.
    A abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům, začali jsme v minulém roce vedle distribuce výrobků pod obchodní značkou Perlička i s distribucí výrobků pod obchodní značkou H-Style, kterou již někteří z vás denně nosí. Jedná se o velmi profesionálně zpracované pracovní oděvy z kvalitních materiálů mnoha různých typů a barev převážně vyráběných v ČR.
    Přinášíme Vám tak na našich internetových stránkách nejširší sortiment pestrobarevných pracovních oděvů a to právě díky zastoupení obou obchodních značek v ČR.

Jsme si vědomi, že i díky našim pracovním oděvům vzrůstá prestiž vašeho pracoviště, a proto vynaložíme veškeré úsilí k vaší spokojenosti.
 
Budete-li mít jakékoliv dotazy, náměty či připomínky, můžete se zapojit do diskusí u jednotlivých výrobků a podělit se tak o své zkušenosti s daným výrobkem s ostatními, nebo se naopak ostatních zeptat na jejich zkušenosti. Pokud se neradi aktivně účastníte diskusí, můžete výrobek pouze ohodnotit pomocí hvězdiček. Čím více hvězdiček výrobek má, tím je u zákazníků oblíbenější.

Pro otevření kategorie Veselé pracovní oděvy pro zdravotnický personál klikněte zde.

Objednávky do konce roku 2008 ...

28.12.2008

Vážení zákazníci,
    reagujeme tímto na Vaše dotazy z posledních dnů ohledně fakturace a dodávek před koncem roku 2008.
    Objednávky přijímáme do 31.12. Vámi objednané zboží průběžně expedujeme - o tom Vás vždy e-mailem informujeme. Pro obchodní společnosti a živnostníky, kteří uvedou při objednávce IČO vystavíme doklad s datem zdanitelného plnění do 31.12.2008 s dodáním zboží po Novém roce.
   
Informace o provozu:
29.12.2008 - otevřeno
30.12.2008 - otevřeno
31.12.2008 - otevřeno
1. 1.2009 - zavřeno
2. 1.2009 - otevřeno

Naše internetové stránky jsou Vám nepřetržitě k dispozici.

V naléhavých případech či konzultacích volejte, prosím, na 603 338 521.

Tým společnosti adz.cz

PF 2009

21.12.2008

Vážení přátelé, zákazníci a obchodní partneři,
   
 celý tým naší společnosti vám přeje krásné a pohodové svátky, mnoho úspěchů, radosti a samozřejmě štěstí a především zdraví v novém roce 2009.
    I celý příští rok vám budeme nápomocni při řešení vašich životních situacích, které se budou týkat vašeho zdraví či podnikání.
    Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další společnou spolupráci.

Za tým společnosti adz.cz

Jindřich Damašek

Nová provozovna

30.10.2008

Vážení zákazníci,
   
 dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší důvěru a za Vaše  připomínky, dotazy a nápady, které nám zasíláte jak na e-mail tak i písemnou formou. Na základě těchto ohlasů jsme se rozhodli od 1.11.2008 pro Vás otevřít novou provozovnu.
    Pokud nás budete chtít osobně navštívit, rádi Vás přivítáme. Z provozních důvodů nebudeme mít klasické otevírací hodiny, avšak budeme využívat časovou flexibilitu, která bude výhodná pro obě strany. V praxi Vás můžeme např. uvítat ve večerních hodinách či o víkendu popř. státním svátku.
    Věříme, že takto zvolený způsob bude pro Vás, naše zákazníky, mnohem přívětivější,  vstřícnější a operativnější a zároveň budete mít jistotu, že se Vám budeme plně věnovat.

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   následující >>
   Můj nákupní košík

(žádné produkty)


Novinky
21.06.2019
Prázdninový provoz

19.12.2018
Vánoční a Novoroční provoz

19.12.2018
PF 2019

Všechny nové příspěvky...

Zasílat novinky:Anketa
  Jaká dodací lhůta je pro Vás přijatelná?
do 2 dnů
do 5 dnů
do 7 dnů
do 14 dnů

Jazyk

Změnit měnu

Vyberte, prosím, měnu:


 

   
 
[ Úvodní stránka | Můj nákupní košík | Často kladené otázky - FAQ | Užitečné informace | Kontaktní informace | Ceník | Registrace ]
Dodávky zdravotnické techniky a spotřebního materiálu - prodej, servis, montáže, instalace, periodické bezpečnostně-technické prohlídky, konzultační činnost.
Copyright © 2005 - 2019, adz.cz. aktualizováno 8.4.2019

www.adz.cz, www.gke.cz, www.medicinska-technika.cz, www.medicinskatechnika.eu, www.gigamed.cz, www.gigamed.eu, www.vd-servis.cz