adz.cz - obchod nejen se zdravotnickou technikou
Úvodní stránka
Ceník
Často kladené otázky - FAQ
Odkazy
Registrace
Servis, PBTK
Užitečné informace
Kontaktní informace
Přihlášení
Login:
Heslo:

zapomněli jste heslo?
Hledat:     
hledat ve výsledcích

Rozšířené hledání

Katalog
Magnetoterapie
Aplikace CO2 a 02
Sterilizace
Lymfatické drenáže
Pracovní oděvy
Fyzioterapie
Jednorázové pomůcky
Digitální cejchované váhy
Dětský koutek


Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nevíte si rady s výběrem? Napište nám - rádi Vám pomůžeme.

Ceny nezahrnují náklady na dodání.

Prodej na splátky
Essox - splátkový prodej
Novinky

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   7   následující >>
 

Veletrh Wellness Balnea 2009

06.10.2009

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

    po velmi úspěšném veletrhu World of Beauty & Spa Vás ve velmi krátkém odstupu zveme na 5. mezinárodní veletrh Wellness Balnea 2009, 1. mezinárodní veletrh Beauty Styl 2009 a Fitness Expo 2009 a 14. mezinárodní veletrh Harmonie 2009, pořádaný ve dnech 8 až 10.10.2009 od 10.00 do 18.00 hodin na Výstavišti PVA v Praze Letňanech.

    Opět jsme pro Vás připravili ty nejmodernější technologie ve spojení s již známými a časem prověřenými postupy, které vám pomohou zvýšit návštěvnost vašich salonů. Mezi přístroji budou i takové, které mají nízkou pořizovací hodnotu a zároveň velmi rychlou návratnost. Opět platí, že nové technologie jako je kavitace, radiofrekvence a elektroporace budeme dodávat pouze prvnímu zákazníkovi v dané oblasti a vy tak získáte velkou výhodu oproti konkurenci. Na našem stánku bude opět přítomna pracovnice z kosmetického studia, která se s vámi ráda podělí o dosavadní zkušenosti s těmito přístroji, a také o důvodech navýšení počtu jejich zákaznic, které si musí termín na tyto procedury rezervovat několik týdnů dopředu.

Náš stánek naleznete v hale č. 4, sektoru B pod označením 4B4.

Na vaší návštěvu se těší tým společností adz.cz a Santé Praha s.r.o.

Užitečné odkazy:
- oficiální stránky - www.terinvest.cz
- program veletrhu - http://www.ibalnea.cz/doprovodny-program.htm
- dopravní spojení - http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/
- parkování - doporučujeme zaparkovat na parkovištích P+R a pokračovat MHD - http://www.dpp.cz/parkoviste-p-r/, nebo zaparkovat na placeném parkovišti v bezprostřední blízkosti výstaviště.

Veletrh World of BEAUTY & SPA

01.09.2009

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

    srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA EXPO, pořádaný ve dnech 18 a 19.9.2009 od 10.00 do 18.00 hodin na Výstavišti v Praze Holešovicích.
    Pro tuto příležitost jsme pro vás, mimo již známých a vámi používaných přístrojů,  připravili zcela nové technologie určené nejen pro kosmetické salóny, které vám pomohou získat i takové klientky a klienty, kteří u vás nenašli požadované služby. Zároveň tímto získáte konkurenceschopnost ve vašem městě či oblasti, jelikož budeme tyto přístroje dodávat pouze prvnímu zákazníkovi z dané oblasti. Na našem stánku bude také přítomna pracovnice z kosmetického studia, která se s vámi ráda podělí o dosavadní zkušenosti s těmito přístroji, a také o důvodech navýšení počtu jejich zákaznic, které si musí termín na tyto procedury rezervovat několik týdnů dopředu.
    S ohledem na stále se zvyšující úroveň poskytovaných služeb na jednotlivých pracovištích se na nás v poslední době obrací stále více a více zákazníků právě z kosmetických salónů, fitness a wellness center a proto jsme se rozhodli, že také na tomto veletrhu představíme kolekci pestrobarevných a rozmanitých pracovních oděvů určených právě pro Vás.

Náš stánek naleznete v pravém křídle Veletržního paláce s označením D29.

Na vaší návštěvu se těší tým společnosti adz.cz

Užitečné odkazy:
- oficiální stránky - www.beautyexpo.cz
- program veletrhu - http://www.beautyexpo.cz/bep09_program_cz.html
- dopravní spojení - http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/
- parkování - s ohledem na zóny placeného stání na území Prahy 7 doporučujeme zaparkovat na parkovištích P+R a pokračovat MHD - http://www.dpp.cz/parkoviste-p-r/

Šrotovné pro zdravotnické, kosmetické a domácí přístroje

12.05.2009

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

s platností od dnešního dne do 31.8.2009 zavádíme tolik diskutované ŠROTOVNÉ. V této době jsem pro Vás připravili velmi zajímavou možnost pořízení zdravotnických, kosmetických ale i domácích přístrojů v rámci tzv. šrotovného.

Máte dosluhující přístroj?
Uvažujete o jeho náhradě?
Chcete pracovat s modernějšími a účinnějšími přístroji?
Nebo jen chcete rozšířit sortiment Vámi poskytovaných služeb?

Pak tedy neváhejte a na našich internetových stránkách si vyberte přístroj, který by Vás zajímal. Na našich internetových stránkách v současné době prezentujeme cca 30 % z celého sortimentu a tak pokud nenaleznete přístroj, který právě hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Za váš jakýkoliv zdravotnický, kosmetický či domácí starý přístroj sloužící k léčbě, který za Vás ekologicky zlikvidujeme, můžete získat až 10% slevy z nového přístroje. Máte-li o tuto službu zájem, sdělte nám, prosím, e-mailem, jaký přístroj byste si chtěli pořídit a jaký přístroj poskytnete na šrotovné. Jakmile to bude možné, připravíme Vám k akceptaci cenovou kalkulaci na vybrané produkty.

Šrotovné lze aplikovat na přístroje v hodnotě od 20.000,- Kč vč. DPH.

Veselé pracovní oděvy - novinky 2009

06.03.2009

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    již od roku 2005 se zabýváme zkrášlováním vašich pracovišť velmi kvalitními pestrobarevnými pracovními oděvy a tak zpříjemnění všedních dnů nejen vám, ale především vašim pacientům a klientům. A ačkoliv byly tyto pracovní oděvy určeny především do zdravotnických zařízení, praxe ukázala, že si své opodstatnění zaslouží nejen tam, ale také v různých relaxačních studiích, kosmetických salonech, kadeřnictvích, wellness a fitness centrech, lékárnách, prodejnách zdravotních potřeb, hotelech a na mnoha dalších pracovištích, kde byste takovéto pestrobarevné pracovní oděvy ani nečekali.
    Možná jste se také s našimi výrobky setkali v některých lékárnách, kde Vás lékárník(ce) obsluhuje ve velmi příjemné fleacové vestičce, nebo krásných vypasovaných šatech s drobnou výšivkou dodavatele farmaceutických výrobků.
    A abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům, začali jsme v minulém roce vedle distribuce výrobků pod obchodní značkou Perlička i s distribucí výrobků pod obchodní značkou H-Style, kterou již někteří z vás denně nosí. Jedná se o velmi profesionálně zpracované pracovní oděvy z kvalitních materiálů mnoha různých typů a barev převážně vyráběných v ČR.
    Přinášíme Vám tak na našich internetových stránkách nejširší sortiment pestrobarevných pracovních oděvů a to právě díky zastoupení obou obchodních značek v ČR.

Jsme si vědomi, že i díky našim pracovním oděvům vzrůstá prestiž vašeho pracoviště, a proto vynaložíme veškeré úsilí k vaší spokojenosti.
 
Budete-li mít jakékoliv dotazy, náměty či připomínky, můžete se zapojit do diskusí u jednotlivých výrobků a podělit se tak o své zkušenosti s daným výrobkem s ostatními, nebo se naopak ostatních zeptat na jejich zkušenosti. Pokud se neradi aktivně účastníte diskusí, můžete výrobek pouze ohodnotit pomocí hvězdiček. Čím více hvězdiček výrobek má, tím je u zákazníků oblíbenější.

Pro otevření kategorie Veselé pracovní oděvy pro zdravotnický personál klikněte zde.

Objednávky do konce roku 2008 ...

28.12.2008

Vážení zákazníci,
    reagujeme tímto na Vaše dotazy z posledních dnů ohledně fakturace a dodávek před koncem roku 2008.
    Objednávky přijímáme do 31.12. Vámi objednané zboží průběžně expedujeme - o tom Vás vždy e-mailem informujeme. Pro obchodní společnosti a živnostníky, kteří uvedou při objednávce IČO vystavíme doklad s datem zdanitelného plnění do 31.12.2008 s dodáním zboží po Novém roce.
   
Informace o provozu:
29.12.2008 - otevřeno
30.12.2008 - otevřeno
31.12.2008 - otevřeno
1. 1.2009 - zavřeno
2. 1.2009 - otevřeno

Naše internetové stránky jsou Vám nepřetržitě k dispozici.

V naléhavých případech či konzultacích volejte, prosím, na 603 338 521.

Tým společnosti adz.cz

PF 2009

21.12.2008

Vážení přátelé, zákazníci a obchodní partneři,
   
 celý tým naší společnosti vám přeje krásné a pohodové svátky, mnoho úspěchů, radosti a samozřejmě štěstí a především zdraví v novém roce 2009.
    I celý příští rok vám budeme nápomocni při řešení vašich životních situacích, které se budou týkat vašeho zdraví či podnikání.
    Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další společnou spolupráci.

Za tým společnosti adz.cz

Jindřich Damašek

Nová provozovna

30.10.2008

Vážení zákazníci,
   
 dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší důvěru a za Vaše  připomínky, dotazy a nápady, které nám zasíláte jak na e-mail tak i písemnou formou. Na základě těchto ohlasů jsme se rozhodli od 1.11.2008 pro Vás otevřít novou provozovnu.
    Pokud nás budete chtít osobně navštívit, rádi Vás přivítáme. Z provozních důvodů nebudeme mít klasické otevírací hodiny, avšak budeme využívat časovou flexibilitu, která bude výhodná pro obě strany. V praxi Vás můžeme např. uvítat ve večerních hodinách či o víkendu popř. státním svátku.
    Věříme, že takto zvolený způsob bude pro Vás, naše zákazníky, mnohem přívětivější,  vstřícnější a operativnější a zároveň budete mít jistotu, že se Vám budeme plně věnovat.

Nová verze internetových stránek

02.06.2008

Vážení zákazníci,
   
 s radostí Vám tímto oznamujeme, že jsme dokončili a zveřejnili novou verzi našeho internetového obchodu. Pro zkušené uživatele je zde připraveno mnoho funkcí, které jistě rádi využijete. A pokud se řadíte mezi běžné uživatele, tak věřte, že se Vás změny skoro nedotknou.

Takže již zbývá popřát Vám mnoho zábavy při objevování nových funkcí.

PF 2008

21.12.2007

Vážení zákazníci,
   
 rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za důvěru, kterou jste nám projevili v letošním roce. Velice nás těší, že se někteří z Vás s námi poděli o své dojmy z našich internetových stránek, hodnocení našich služeb a návrhy na jejich zlepšení. Tyto náměty jsme se pro Vás snažili realizovat - v poslední době např. dostupnost jednotlivých výrobků, více podrobných informací k jednotlivým produktům, atp. Na příští rok máme pro Vás již nyní spoustu nových nápadů, produktů a služeb, o kterých Vás budeme průběžně informovat.

Přejeme Vám především pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a mnoho sil ke zvládnutí roku 2008 - roku plného změn.

S přáním radostných Vánoc se loučí tým adz.cz

Změny v sazbách DPH a v podmínkách finančního leasingu

13.11.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 rádi bychom Vás již dnes informovali o změnách souvisejících s reformou veřejných financí. Bude-li schválena Senátem a podepsána prezidentem České republiky ještě do konce tohoto roku, čekají nás s účinností od 1.1.2008 mimo jiné i významné změny v oblasti DPH a finančního leasingu.

Změna snížené sazby DPH z dosavadních 5 % na uvažovaných 9 %:
- uvažujete-li v současné době o pořízení jakéhokoliv zdravotnického přístroje, neotálejte - právě nyní je vhodný okamžik na jeho pořízení. Vzhledem k tomu, že přibližně 80 % našeho sortimentu je zařazeno do snížené sazby DPH, dojde v případě schválení novely k navýšení ceny tohoto sortimentu o 4 % (rozdíl mezi uvažovanou 9 % a dosavadní 5 % sazbou DPH).

Změny týkající se finančního leasingu:
- uzavřete-li smlouvu o finančním leasingu do 31.12.2007, smlouva se bude i nadále řídit současně platnými daňovými pravidly, a to i v případě, že k samotnému předání předmětu leasingu dojde po tomto datu,
- novela zruší zrychlené leasingové odpisy a zruší některé odpisové skupiny => dojde k prodloužení minimální doby financování ze současných 3 let na uvažovaných 5 let, popř. ze současných 5 let na uvažovaných 10 let. Uzavřete-li smlouvu do 31.12.2007, můžete využít stávající minimální dobu financování.

Věříme, že jsme Vás alespoň částečně seznámili s připravovanými změnami, které se Vás, našich zákazníků, dotknou.

     Budete-li mít jakékoliv otázky, názory, připomínky, náměty, komentáře, .... rádi je uvítáme na naší e-mailové adrese info @ adz.cz.
 

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   7   následující >>
   Můj nákupní košík

(žádné produkty)


Novinky
19.12.2023
Vánoční a Novoroční provoz 2023/2024

20.12.2022
Vánoční a Novoroční provoz 2022/2023

21.12.2021
Vánoční a Novoroční provoz 2021/2022

Všechny nové příspěvky...

Zasílat novinky:Anketa
  Jaká dodací lhůta je pro Vás přijatelná?
do 2 dnů
do 5 dnů
do 7 dnů
do 14 dnů

Jazyk

Změnit měnu

Vyberte, prosím, měnu:


 

   
 
[ Úvodní stránka | Můj nákupní košík | Často kladené otázky - FAQ | Užitečné informace | Kontaktní informace | Ceník | Registrace ]
Dodávky zdravotnické techniky a spotřebního materiálu - prodej, servis, montáže, instalace, periodické bezpečnostně-technické prohlídky, konzultační činnost.
Copyright © 2005 - 2023, adz.cz. aktualizováno 3.1.2023

www.adz.cz, www.gke.cz, www.medicinska-technika.cz, www.medicinskatechnika.eu, www.gigamed.cz, www.gigamed.eu, www.vd-servis.cz