adz.cz - obchod nejen se zdravotnickou technikou
Úvodní stránka
Ceník
Často kladené otázky - FAQ
Odkazy
Registrace
Servis, PBTK
Užitečné informace
Kontaktní informace
Přihlášení
Login:
Heslo:

zapomněli jste heslo?
Hledat:     
hledat ve výsledcích

Rozšířené hledání

Katalog
Magnetoterapie
Aplikace CO2 a 02
Sterilizace
Lymfatické drenáže
Pracovní oděvy
Fyzioterapie
Jednorázové pomůcky
Digitální cejchované váhy
Dětský koutek


Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nevíte si rady s výběrem? Napište nám - rádi Vám pomůžeme.

Ceny nezahrnují náklady na dodání.

Prodej na splátky
Essox - splátkový prodej
Novinky

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   7   následující >>
 

Who is ...?

25.07.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 rádi bychom se s Vámi touto cestou podělili o úspěch, kterého dosáhl provozovatel tohoto internetového portálu nejen se zdravotnickou technikou a zároveň poděkovat všem, kteří poskytli možné podněty pro toto ocenění.

    Pan Jindřich Damašek byl dne 9.7.2007 zařazen do encyklopedie osobností Who is ...? (v České republice). Tato encyklopedie shromažďuje biografie nejvýznamnějších osobností ze všech oblastí veřejného života a uděluje tak ocenění těm, kteří v různých oblastech dosáhli zvláštních výkonů.

Zde jsme pro Vás připravili certifikát k prohlédnutí.

Magnetoterapie - aplikace CO2

04.06.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 k dnešnímu dni jsme na našem internetovém portálu www.adz.cz pro Vás zaktualizovali celý sortiment v sekci magnetoterapie a v sekci aplikace CO2.
   
    Ve spolupráci s výrobcem magnetoterapeutických přístrojů DIMAP jsme zároveň na internet umístili nové fotografie jednotlivých výrobků v mnohem lepším rozlišení než tomu bylo doposud. Věříme, že Vám právě tyto fotografie pomohou se správně rozhodnout při výběru některého z prezentovaných produktů.
    Sortiment jsme také doplnily o příslušenství k magnetoterapeutickým přístrojům jako je prodlužovací kabel, rozdvojky vývodu, redukce, stolky, ....
    U klinických přístrojů a u klinických sad jsme pro Vás jako bonus zdarma připravili dopravu, instalaci a zaškolení obsluhy v celé ČR. Při objednání těchto výrobků Vám nebudou v systému připočítány náklady na dopravu.
 
    V sekci aplikace CO2 jsme také doplnili sortiment o novinky pro rok 2007. Také jsme na internet umístili nové fotografie k jednotlivým výrobkům v mnohem lepším rozlišení než tomu bylo doposud. I zde doufáme, že Vám napomohou si produkt lépe prohlédnout a poté si zvolit správný produkt.

    U všech zaktualizovaných produktů jsme doplnili stručný a podrobná popis, dále informace o obsahu balení, provázanosti mezi jednotlivými produkty, popř. o délce záruční doby atp.

    Věříme, že se Vám přepracované sekce našeho internetového portálu www.adz.cz budou líbit, že Vám usnadní orientaci mezi námi prezentovanými produkty, že využijete možnosti porovnávání produktů v jednotlivých kategoriích. A pokud ne, budeme velice rádi, když si produkty třeba jen prohlédnete, popř. ohodnotíte, nebo se podělíte s ostatními o své zkušenosti formou diskuze u jednotlivých produktů.
     Budete-li mít jakékoliv otázky, názory, připomínky, náměty, komentáře, .... rádi je uvítáme na naší e-mailové adrese info @ adz.cz.

Pro otevření kategorie Magnetoterapie klikněte zde.
Pro otevření kategorie Aplikace CO2 klikněte zde.

"Botičky pro vaše nožičky"

16.05.2007

 Vážení návštěvníci a zákazníci,
    na základě mnoha Vašich podnětů jsme k pracovním oděvům doplnili i sortiment pracovní obuvi nejen pro pracovníky ve zdravotnictví. Obuv je vyráběna na Slovensku ve městě Partizánske, které je známo jako kolébka obuvi. Je pro Vás připraveno několik modelů, v různých barvách, provedeních a velikostech. Předností této pracovní obuvi je otočná stélka, která je anatomická a po otočení s masážním účinkem.
    Věříme, že jsme splnili Vaše očekávání a učinili sortiment pracovních oděvů kompletní. Pokud budete mít jakékoliv připomínky, komentáře, příp. návrhy, tak nám je, prosím, zašlete - rádi si je přečteme. Věřte nám, že každý takový podnět pečlivě zvážíme a posoudíme. A jak jste se již mohli několikrát přesvědčit, některé z Vašich podnětů jsme i zrealizovali.

Pro otevření kategorie Pracovní obuv nejen pro zdravotnický personál klikněte zde.
 

Pracovní oděvy - novinky 2007

17.04.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    s radostí Vám oznamujeme, že jsme mezi pracovní oděvy pro zdravotnictví do jednotlivých kolekcí zařadili novinky pro rok 2007. Zároveň jsme také aktualizovali ceny, barevné vzorníky látek a lemování.
    Budete-li mít jakékoliv dotazy, náměty či připomínky, můžete se zapojit do diskusí u jednotlivých výrobků a podělit se tak o své zkušenosti s daným výrobkem s ostatními, nebo se naopak ostatních zeptat na jejich zkušenosti. Pokud se neradi aktivně účastníte diskusí, můžete výrobek pouze ohodnotit pomocí hvězdiček. Čím více hvězdiček výrobek má, tím je u zákazníků oblíbenější.

Pro otevření kategorie Veselé pracovní oděvy pro zdravotnický personál klikněte zde.

Blíží se nám Velikonoce

04.04.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    blíží se nám nejkrásnější jarní svátek - Velikonoce. Čeká nás škaredá středa, zelený čtvrtek, velký pátek, bílá sobota, velikonoční neděle -  Boží hod velikonoční a velikonoční pondělí. Přejeme Vám, abyste si tento svátek krásně užili, dobré jídlo pojedli a dobré pití popili. Panové by neměli zapomenout vyšlehat své drahé polovičky,  aby byly po celý rok zdravé, krásné, veselé a pilné.

Pracovní zdravotnické oděvy

1.2.2007

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    na četné dotazy k oblasti pracovních zdravotnických oděvů jsme pro vás k dnešnímu dni dokončili úpravy této kategorie. Nově lze u každého výrobku zvolit nekonfekční velikost a vaše přesné míry postavy nám napsat do komentářů při potvrzování objednávky. Vyskytnou-li se jakékoliv nesrovnalosti, budeme vás kontaktovat pro jejich upřesnění. Proto, prosím, pro urychlení vyřízení eventuelních nesrovnalostí na sebe nezapomeňte uvádět telefonické spojení.

    Na základě mnoha vašich dotazů, zda ten či onen výrobek je dámský nebo pánský, jsme ke každému výrobku přidali políčko s názvem "Provedení:", kde je uvedeno, pro koho je daný oděv určen. Naleznete zde tři kategorie - dámské, pánské a unisex.

    Věříme, že tyto drobnosti mohou pomoci k tomu, abyste byli spokojení. Budete-li mít jakékoliv připomínky, náměty, postřehy nejen k této kategorii, rádi je uvítáme a zpracujeme obdobně jako výše uvedené.

Pro otevření kategorie Veselé pracovní oděvy pro zdravotnický personál klikněte zde.

Blíží se nám konec roku

20.12.2006

Vážení zákazníci,
    dovolte nám, abychom Vám na sklonku letošního roku poděkovali za důvěru, kterou jste nám v tomto roce projevili. Této důvěry si nesmírně vážíme a i v následujícím roce se budeme snažit, abyste byli vždy spokojení. A pokud by se nám to náhodou nedařilo, velice by nás potěšilo, kdybyste nám sdělili to, s čím nejste spokojení, co vás trápí, kvůli čemu tápete a další zde neuvedené příčiny. V rámci zkvalitňování našich služeb jsou právě tyto informace pro nás velice cenné.
    Přejeme vám poklidné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu, hodně zdraví, štěstí a mnoho prožitých krásných okamžiků s vašimi nejbližšími.

Žhavá akce

30.09.2006

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    informace o této akci byly rozeslány e-mailem odběratelům novinek. Máte-li zájem o informace podobného charakteru, napište Váš e-mail do "Zasílat novinky" na hlavní stránce v pravém sloupci.

Veselé pracovní oděvy nejen pro zdravotnický personál

22.06.2006

Vážení návštěvníci a zákazníci,
    velice Vám touto cestou děkujeme za připomínky k (ne)funkčnosti části "Veselé oděvy". Všechny Vaše poznatky k nefunkčnosti této části jsme prověřili, opravili, odzkoušeli a testovali v různých prohlížečích.
    Dnes byla úspěšně ukončena testovací fáze této části a s radostí Vám oznamujeme, že již nic nebrání tomu, abyste mohli tyto výrobky objednat v našem internetovém obchodě, který je pro Vás otevřen 24 hodin denně.
    V každé kolekci jsou pro Vás v titulním textu připraveny odkazy na vzorníky (výšivek, barev). Obsah vzorníků je buď očíslován (výšivky) nebo pojmenován (barvy). Tato čísla a pojmenování slouží při samotné objednávce, kdy u každého výrobku jsou tzv. rozbalovací nabídky, kde si můžete vybrat např. Vámi požadovanou výšivku, barvu výšivky, barevné provedení, velikost, lemování, barvu lemování, atd. Tímto způsobem máte na výběr velké množství kombinací u jednotlivých výrobků, které jistě vyhoví i těm nejnáročnějším z Vás.
    Vyskytne-li se nějaká nejasnost při objednávání prostřednictvím internetového obchodu, můžete nám také objednávku zaslat e-mailem. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.
    Oděvy jsou vyráběny slovenskou firmou Perlička, s.r.o. Tato firma se zúčastňuje mnoha výstav, seminářů, kde pro zúčastněné pořádá módní přehlídky veselých pestrobarevných pracovních oděvů.
    Věříme, že tyto výrobky dopomohou k pohodové atmosféře na Vašem pracovišti a že potěší oči Vašich pacientů.

Odkazy na Vaše internetové stránky

13.06.2006

Vážení návštěvníci a zákazníci,
   
 nabízíme Vám možnost přidání odkazu na Vaše webové stránky - tzv. link. V záložce "Odkazy" můžete přidat odkaz na své internetové stránky. Po kliknutí na záložku "Odkazy" se Vám zobrazí úvodní obrazovka, kde v pravé části vrchního řádku můžete, po kliknutí na "Přidat nový odkaz", přidat odkaz na své stránky. Odkaz můžete také zařadit do některé z nabízených kategorií, nebo ponechat "Nedefinováno". Do políčka URL: zadejte odkaz na své internetové stránky ve tvaru např. http://www.adz.cz nebo ve tvaru http://adz.cz a to podle toho jak Vám stránky fungují. Do políčka "Link text" napište výstižně název, obsah, zaměření atp.
    Přidání odkazu na Vaše stránky je zcela zdarma. Odkaz na Vaše stránky se objeví až po ověření funkčnosti odkazu a schválení obsahu. To trvá cca týden. Vyhrazujeme si právo na odstranění takových odkazů, které jsou v rozporu s platnými právními předpisy.
    Věříme, že Vás tato služba zaujala, a že ji určitě využijete. Případné dotazy k odkazům nám zašlete pomocí kontaktního formuláře v hlavní liště pod názvem "Napište nám", nebo na e- mail info@adz.cz.

  << předcházející   1   2   3   4   5   6   7   následující >>
   Můj nákupní košík

(žádné produkty)


Novinky
20.12.2022
Vánoční a Novoroční provoz 2022/2023

21.12.2021
Vánoční a Novoroční provoz 2021/2022

18.12.2020
Vánoční a novoroční provoz

Všechny nové příspěvky...

Zasílat novinky:Anketa
  Jaká dodací lhůta je pro Vás přijatelná?
do 2 dnů
do 5 dnů
do 7 dnů
do 14 dnů

Jazyk

Změnit měnu

Vyberte, prosím, měnu:


 

   
 
[ Úvodní stránka | Můj nákupní košík | Často kladené otázky - FAQ | Užitečné informace | Kontaktní informace | Ceník | Registrace ]
Dodávky zdravotnické techniky a spotřebního materiálu - prodej, servis, montáže, instalace, periodické bezpečnostně-technické prohlídky, konzultační činnost.
Copyright © 2005 - 2023, adz.cz. aktualizováno 3.1.2023

www.adz.cz, www.gke.cz, www.medicinska-technika.cz, www.medicinskatechnika.eu, www.gigamed.cz, www.gigamed.eu, www.vd-servis.cz